Titulní obrázek


Vysoká zůstatková cena modelu Hyundai Santa Fe

Společně s ostatními konkurenty byla ve Francii posuzována třetí generace modelu Hyundai Santa Fe pro segment D. Časopis L’Argus tvrdí, že po 36 měsících a 75.000 ujetých kilometrech si nová generace zachová 44,20 % své původní pořizovací ceny.

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Své konkurenty tak předčí, a to včetně modelů Honda CR-V (43,40 %), Kia Sorento (40,95 %), Nissan X-Trail (40,65 %) a Mitsubishi Outlander (39,80 %). Studie zmínila jako hlavní vlastnosti přispívající k dlouhodobé přitažlivosti nové generace Santa Fe dynamický design, kvalitní interiér a ekologické poháněcí ústrojí. Vnější design s asertivním a sportovním vzhledem je považován za výraznou odlišnost od přímých konkurentů, zatímco interiér je kladně hodnocen za svou vysokou úroveň komfortu a praktičnosti.

Po ujetí 90.000 km si má stejný model podle prognózy udržet 41,60 % své původní hodnoty, což je vyšší hodnota než u stejných konkurentů. Díky novým bezpečnostním prvkům, mezi něž patří aktivní kapota a asistent pro jízdu v jízdním pruhu a také díky programu pětileté záruky se očekává, že budou pro Hyundai Santa Fe ve Francii platit nižší sazby pojistného než u téměř všech jeho konkurentů.